DomůPražská UniverzitaVýlety Porta PragaPražské ProcházkyProcházky na další měsícMateriály ZDARMAKontaktyKniha návštěv


VÝLETY PORTA PRAGA NA ROK 2022

Všeobecné podmínky, a informace

Vážení příznivci agentury Porta Praga, nejen pro Vás jsme si na rok 2022 opět připravili řadu jednodenních výletů po ČR a v příhraničí. Společně budeme objevovat architektonické, historické a přírodní zajímavosti a krásy, které mnohdy zůstávají ostatním turistům skryty. Do katalogu jsme zařadili nejen některá známá místa, ale i drobné stavby, vesničky či přírodní lokality. V tomto roce se pak s námi můžete rovněž vydat poznávat nejednu z památek UNESCO nejen v ČR.

Jak se na výlet přihlásit ?
1. Vyplněním krátkého registračního formuláře na našich stránkách: http://www.portapraga.cz v sekci "VÝLETY PORTA PRAGA"
2.
Na e-mailové adrese evahavlovcova@seznam.cz 
3. Telefonicky na mobil 721 769 586 či pevnou linku 281 911 056
4. Písemně na adresu: PhDr. Eva Havlovcová, Kpt. Stránského 979, Praha 9 – Černý Most 198 00.

Odkud odjíždíme ?
Odjezdové stání se nachází v ul. Na Florenci naproti č.p. 1332/23 v zatáčce pod magistrálou blíže směrem k autobusovému nádraží Praha-Florenc.
https://mapy.cz/zakladni?x=14.4364208&y=50.0893603&z=17&source=addr&id=8939391Co zahrnuje cena výletu ?
Cena zahrnuje dopravu a odborného průvodce. V ceně není zahrnuto vstupné do objektů ani pojištění (a to ani na výlety mimo území ČR). V případě, že jsou v ceně výletu zahrnuty i další služby, je to vždy u výletu uvedeno.

Kdo jsou naši průvodci ?
Průvodci našich výletů mají za sebou mnohaletou praxi v historických či obdobných kulturních institucích a budou se snažit přiblížit Vám daný region a jeho historii.

Kdy se výlet ruší ?
Vyhrazujeme si právo v případě malého počtu zájemců výlet zrušit. Rovněž v případě absolutně nepříznivých přírodních či jiných podmínek si vyhrazujeme právo výlet zrušit, nabídnout náhradní termín nebo změnit jeho trasu. Těm, kteří zaplatili, budou peníze poslány zpět poštou nebo na uvedený účet, popř. převedeny na jiný výlet s částečným doplacením nebo vrácením ceny. Vyhrazujeme si rovněž právo úpravy ceny výletu v případě výrazného vzestupu ceny nafty.

Jaké jsou storno podmínky ?
Účast na výletu lze zrušit emailem, osobně nebo telefonicky, a to za těchto podmínek:

V době:
23– 15 kalendářních dnů před konáním storno poplatek 25 % ceny výletu
14 – 8 kalendářních dnů před konáním storno poplatek 50 % ceny výletu
7 – 0 kalendářních dnů před konáním storno poplatek 100 % ceny výletu


* Pod pojmem kalendářní den se rozumí i dny pracovního klidu a volna.

/// Na výlet si lze zajistit náhradníka, který přijde na místo odjezdu s původním dokladem o zaplacení a změnu osoby nahlásí průvodci ///.


*Tato část webové stránky obsahuje (některé) fotografie a další multimediální materiál použitý v souladu s licencí Creative Commons za jasně definovaných podmínek licence v konfiguraci BY-NC (1.0 / 2.0 / 3.0 / 4.0)
 * Zdroj použitého materiálu:  Wikipedia (CS) & WikiMedia Commons (CS)
     

Těšíme se na setkání s vámi
Eva Havlovcová a kolektiv průvodců agentury Porta Praga

 

 

(c) Porta Praga, 2021